UKT1C222MHD
NichiconNichicon
UKT1C222MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKT1C222MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UKT1C222MHD.pdf2.UKT1C222MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKT1C222MHD
Număr parc UKT1C222MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76959 pcs Fișa cu date 1.UKT1C222MHD.pdf2.UKT1C222MHD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UKT Ripple Current @ Low Frequency 920mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.058A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15425
UKT1C222MHD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 2200µF