UKT0J472MHD
NichiconNichicon
UKT0J472MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKT0J472MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UKT0J472MHD.pdf2.UKT0J472MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKT0J472MHD
Număr parc UKT0J472MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 115897 pcs Fișa cu date 1.UKT0J472MHD.pdf2.UKT0J472MHD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UKT Ripple Current @ Low Frequency 1.12A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.288A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 4700µF Aplicații Audio