UKL1E101MPDANA
NichiconNichicon
UKL1E101MPDANA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL1E101MPDANA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UKL1E101MPDANA.pdf2.UKL1E101MPDANA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL1E101MPDANA
Număr parc UKL1E101MPDANA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 201708 pcs Fișa cu date 1.UKL1E101MPDANA.pdf2.UKL1E101MPDANA.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 420mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15361
UKL1E101MPDANA-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF