UKL1C471MPD
NichiconNichicon
UKL1C471MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL1C471MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UKL1C471MPD.pdf2.UKL1C471MPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL1C471MPD
Număr parc UKL1C471MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 405474 pcs Fișa cu date 1.UKL1C471MPD.pdf2.UKL1C471MPD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 825mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 470µF Aplicații General Purpose