UKA1C101MDD
NichiconNichicon
UKA1C101MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKA1C101MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UKA1C101MDD.pdf2.UKA1C101MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKA1C101MDD
Număr parc UKA1C101MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188807 pcs Fișa cu date 1.UKA1C101MDD.pdf2.UKA1C101MDD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UKA Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 172.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15321
UKA1C101MDD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF