UKA0J220MDD
NichiconNichicon
UKA0J220MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKA0J220MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UKA0J220MDD.pdf2.UKA0J220MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKA0J220MDD
Număr parc UKA0J220MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 274315 pcs Fișa cu date 1.UKA0J220MDD.pdf2.UKA0J220MDD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UKA Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-16806
UKA0J220MDD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 22µF Aplicații Audio
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UKA0J220MDD1TD
UKA0J220MDD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL