UHZ1C122MPM
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHZ1C122MPM
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: UHZ1C122MPM.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UHZ1C122MPM
Număr parc UHZ1C122MPM Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4311 pcs Fișa cu date UHZ1C122MPM.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UHZ Ripple Current @ High Frequency 3.77A @ 100kHz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 7 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1200µF Aplicații General Purpose