UHW2A391MHD3
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHW2A391MHD3
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului 100V 391UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Foi de date: UHW2A391MHD3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UHW2A391MHD3
Număr parc UHW2A391MHD3 Producător Nichicon
Descriere 100V 391UF 20% HIGH RELIA-LEADED Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46478 pcs Fișa cu date UHW2A391MHD3.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UHW Ripple Current @ Low Frequency 1.135A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.27A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17851
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 47 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 390µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
capacitanță 390µF Aplicații General Purpose