UHW2A181MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHW2A181MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului 100V 181UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Foi de date: UHW2A181MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHW2A181MHD
Număr parc UHW2A181MHD Producător Nichicon
Descriere 100V 181UF 20% HIGH RELIA-LEADED Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68292 pcs Fișa cu date UHW2A181MHD.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UHW Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.75A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17848
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 65 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
capacitanță 180µF Aplicații General Purpose