UHW1K221MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHW1K221MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului 80V 221UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Foi de date: UHW1K221MPD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UHW1K221MPD
Număr parc UHW1K221MPD Producător Nichicon
Descriere 80V 221UF 20% HIGH RELIA-LEADED Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84174 pcs Fișa cu date UHW1K221MPD.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UHW Ripple Current @ Low Frequency 810mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.62A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17838
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 72 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose