UHW1J271MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHW1J271MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului 63V 271UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Foi de date: UHW1J271MPD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UHW1J271MPD
Număr parc UHW1J271MPD Producător Nichicon
Descriere 63V 271UF 20% HIGH RELIA-LEADED Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 104910 pcs Fișa cu date UHW1J271MPD.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UHW Ripple Current @ Low Frequency 785mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.57A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17829
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 88 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
capacitanță 270µF Aplicații General Purpose