UHW1H221MPD
NichiconNichicon
UHW1H221MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHW1H221MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: UHW1H221MPD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UHW1H221MPD
Număr parc UHW1H221MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 104938 pcs Fișa cu date UHW1H221MPD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UHW Ripple Current @ Low Frequency 1.105A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.6A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-6817
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 42 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose