UHW1E102MPD
NichiconNichicon
UHW1E102MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHW1E102MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: UHW1E102MPD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHW1E102MPD
Număr parc UHW1E102MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 107968 pcs Fișa cu date UHW1E102MPD.pdf
Toleranţă 1000µF Suprafața de montare a terenului 0.197" (5.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie UHW
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can
Pitch - Conector 25V Pachet / Caz -
Alte nume 493-6877 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de condensatori 1.5A @ 120Hz Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului UHW1E102MPD
Durată de viață @ Temp. - Impedanta 19 mOhm
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) Descriere extinsă 1000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Aplicații 10000 Hrs @ 105°C
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UHW1E102MPD1TD
UHW1E102MPD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 25V THRUHOLE