UHW0J153MHD
NichiconNichicon
UHW0J153MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHW0J153MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: UHW0J153MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHW0J153MHD
Număr parc UHW0J153MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28913 pcs Fișa cu date UHW0J153MHD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UHW Ripple Current @ Low Frequency 3.36A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.2A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-6820
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 10 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 15000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
capacitanță 15000µF Aplicații General Purpose