UHV0J681MPD
NichiconNichicon
UHV0J681MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHV0J681MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UHV0J681MPD.pdf2.UHV0J681MPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHV0J681MPD
Număr parc UHV0J681MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 197900 pcs Fișa cu date 1.UHV0J681MPD.pdf2.UHV0J681MPD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UHV Ripple Current @ Low Frequency 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16312
UHV0J681MPD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 59 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 680µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
capacitanță 680µF Aplicații General Purpose