UHN1A222MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHN1A222MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: UHN1A222MPD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UHN1A222MPD
Număr parc UHN1A222MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6651 pcs Fișa cu date UHN1A222MPD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UHN Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 9 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 2200µF