UHM1A681MPD6
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHM1A681MPD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: UHM1A681MPD6.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UHM1A681MPD6
Număr parc UHM1A681MPD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4113 pcs Fișa cu date UHM1A681MPD6.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UHM Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 25 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 680µF