UHE1V222MHT6
NichiconNichicon
UHE1V222MHT6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHE1V222MHT6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UHE1V222MHT6.pdf2.UHE1V222MHT6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UHE1V222MHT6
Număr parc UHE1V222MHT6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5309 pcs Fișa cu date 1.UHE1V222MHT6.pdf2.UHE1V222MHT6.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UHE Ripple Current @ Low Frequency 2.512A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.14A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 19 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 2200µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UHE1V221MPT6
UHE1V221MPT6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 5180 pcs
Descarca: UHE1V221MPT6.pdf
RFQ
UHE1V221MPT
UHE1V221MPT
Producători: Nichicon
In stoc: 4523 pcs
Descarca: UHE1V221MPT.pdf
RFQ
UHE1V222MHT
UHE1V222MHT
Descriere: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL