UHE1J121MPT
NichiconNichicon
UHE1J121MPT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHE1J121MPT
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UHE1J121MPT.pdf2.UHE1J121MPT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UHE1J121MPT
Număr parc UHE1J121MPT Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4058 pcs Fișa cu date 1.UHE1J121MPT.pdf2.UHE1J121MPT.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UHE Ripple Current @ Low Frequency 285.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 408mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 330 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 120µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C capacitanță 120µF