UHE1H152MHD
NichiconNichicon
UHE1H152MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHE1H152MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UHE1H152MHD.pdf2.UHE1H152MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHE1H152MHD
Număr parc UHE1H152MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 54687 pcs Fișa cu date 1.UHE1H152MHD.pdf2.UHE1H152MHD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UHE Ripple Current @ Low Frequency 2.52A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.15A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1626
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 19 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.398" (35.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1500µF Aplicații General Purpose