UHE1E472MHT6
NichiconNichicon
UHE1E472MHT6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHE1E472MHT6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UHE1E472MHT6.pdf2.UHE1E472MHT6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UHE1E472MHT6
Număr parc UHE1E472MHT6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3298 pcs Fișa cu date 1.UHE1E472MHT6.pdf2.UHE1E472MHT6.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UHE Ripple Current @ Low Frequency 3.376A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.22A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 14 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 4700µF