UHE1C392MHT6
NichiconNichicon
UHE1C392MHT6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHE1C392MHT6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UHE1C392MHT6.pdf2.UHE1C392MHT6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UHE1C392MHT6
Număr parc UHE1C392MHT6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3215 pcs Fișa cu date 1.UHE1C392MHT6.pdf2.UHE1C392MHT6.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UHE Ripple Current @ Low Frequency 2.344A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.93A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 21 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 3900µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UHE1C471MPD6TD
UHE1C471MPD6TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
In stoc: 181285 pcs
Descarca: UHE1C471MPD6TD.pdf
RFQ
UHE1C392MHD3TN
UHE1C392MHD3TN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
In stoc: 147550 pcs
Descarca: UHE1C392MHD3TN.pdf
RFQ
UHE1C392MHT
UHE1C392MHT