UHE1C103MHD
NichiconNichicon
UHE1C103MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHE1C103MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UHE1C103MHD.pdf2.UHE1C103MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHE1C103MHD
Număr parc UHE1C103MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32212 pcs Fișa cu date 1.UHE1C103MHD.pdf2.UHE1C103MHD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UHE Ripple Current @ Low Frequency 3.424A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.28A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1546
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 12 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10000µF Aplicații General Purpose