UHE1A102MPT
NichiconNichicon
UHE1A102MPT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHE1A102MPT
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UHE1A102MPT.pdf2.UHE1A102MPT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UHE1A102MPT
Număr parc UHE1A102MPT Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5211 pcs Fișa cu date 1.UHE1A102MPT.pdf2.UHE1A102MPT.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UHE Ripple Current @ Low Frequency 787.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 69 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF