UHE0J392MHT
NichiconNichicon
UHE0J392MHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHE0J392MHT
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UHE0J392MHT.pdf2.UHE0J392MHT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UHE0J392MHT
Număr parc UHE0J392MHT Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5608 pcs Fișa cu date 1.UHE0J392MHT.pdf2.UHE0J392MHT.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UHE Ripple Current @ Low Frequency 1.784A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.23A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 27 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3900µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C capacitanță 3900µF