UHE0J331MED
NichiconNichicon
UHE0J331MED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHE0J331MED
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UHE0J331MED.pdf2.UHE0J331MED.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHE0J331MED
Număr parc UHE0J331MED Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 333756 pcs Fișa cu date 1.UHE0J331MED.pdf2.UHE0J331MED.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UHE Ripple Current @ Low Frequency 238mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 340mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1464
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 220 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
capacitanță 330µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UHE0J272MHD
UHE0J272MHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 105892 pcs
Descarca: UHE0J272MHD.pdf
RFQ
UHE0J272MPD6
UHE0J272MPD6
Producători: Nichicon
In stoc: 137172 pcs
Descarca: UHE0J272MPD6.pdf
RFQ
UHE0J331MED1TD
UHE0J331MED1TD
Descriere: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL