UHD1V221MPD6TD
NichiconNichicon
UHD1V221MPD6TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD1V221MPD6TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UHD1V221MPD6TD.pdf2.UHD1V221MPD6TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD1V221MPD6TD
Număr parc UHD1V221MPD6TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 215439 pcs Fișa cu date 1.UHD1V221MPD6TD.pdf2.UHD1V221MPD6TD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 721mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.03A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17392-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 53 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose