UHD1V151MPD1TD
NichiconNichicon
UHD1V151MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD1V151MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UHD1V151MPD1TD.pdf2.UHD1V151MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD1V151MPD1TD
Număr parc UHD1V151MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 719709 pcs Fișa cu date 1.UHD1V151MPD1TD.pdf2.UHD1V151MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 532mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 72 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 150µF