UHD1E221MPD1TA
NichiconNichicon
UHD1E221MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD1E221MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UHD1E221MPD1TA.pdf2.UHD1E221MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD1E221MPD1TA
Număr parc UHD1E221MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 908825 pcs Fișa cu date 1.UHD1E221MPD1TA.pdf2.UHD1E221MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 532mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16305-3
UHD1E221MPD1TA-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 72 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose