UHD1E101MED
NichiconNichicon
UHD1E101MED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD1E101MED
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UHD1E101MED.pdf2.UHD1E101MED.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD1E101MED
Număr parc UHD1E101MED Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 180298 pcs Fișa cu date 1.UHD1E101MED.pdf2.UHD1E101MED.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 283.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15197
UHD1E101MED-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 130 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose