UHD0J562MHD6
NichiconNichicon
UHD0J562MHD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD0J562MHD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UHD0J562MHD6.pdf2.UHD0J562MHD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
350 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD0J562MHD6
Număr parc UHD0J562MHD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 149497 pcs Fișa cu date 1.UHD0J562MHD6.pdf2.UHD0J562MHD6.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 2.512A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.14A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 18 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 5600µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 5600µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UHD0J561MPD
UHD0J561MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 247970 pcs
Descarca: UHD0J561MPD.pdf
RFQ
UHD0J562MHD6TN
UHD0J562MHD6TN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL