UHD0J222MPD1TD
NichiconNichicon
UHD0J222MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD0J222MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UHD0J222MPD1TD.pdf2.UHD0J222MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD0J222MPD1TD
Număr parc UHD0J222MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 411522 pcs Fișa cu date 1.UHD0J222MPD1TD.pdf2.UHD0J222MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 1.72A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.15A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 22 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C capacitanță 2200µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UHD0J222MPD
UHD0J222MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL