UFW2A471MHD
NichiconNichicon
UFW2A471MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UFW2A471MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UFW2A471MHD.pdf2.UFW2A471MHD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UFW2A471MHD
Număr parc UFW2A471MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 72788 pcs Fișa cu date 1.UFW2A471MHD.pdf2.UFW2A471MHD.pdf
Toleranţă 470µF Suprafața de montare a terenului 0.295" (7.50mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm) Serie UFW
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută Audio
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can
Pitch - Conector 100V Pachet / Caz -
Alte nume 493-15169
UFW2A471MHD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de condensatori 1A @ 120Hz Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului UFW2A471MHD
Durată de viață @ Temp. - Impedanta -
Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm) Descriere extinsă 470µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Aplicații 2000 Hrs @ 85°C
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UFW2A470MPD1TD
UFW2A470MPD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
In stoc: 669279 pcs
Descarca: UFW2A470MPD1TD.pdf
RFQ
UFW2A471MHD1TN
UFW2A471MHD1TN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL