UFW2A2R2MDD
NichiconNichicon
UFW2A2R2MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UFW2A2R2MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UFW2A2R2MDD.pdf2.UFW2A2R2MDD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UFW2A2R2MDD
Număr parc UFW2A2R2MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 411215 pcs Fișa cu date 1.UFW2A2R2MDD.pdf2.UFW2A2R2MDD.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UFW Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15167
UFW2A2R2MDD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 2.2µF