UFW1J220MDD
NichiconNichicon
UFW1J220MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UFW1J220MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UFW1J220MDD.pdf2.UFW1J220MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UFW1J220MDD
Număr parc UFW1J220MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 334604 pcs Fișa cu date 1.UFW1J220MDD.pdf2.UFW1J220MDD.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UFW Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15151
UFW1J220MDD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 22µF
Aplicații Audio
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UFW1J222MHD
UFW1J222MHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 43595 pcs
Descarca: UFW1J222MHD.pdf
RFQ
UFW1J220MDD1TA
UFW1J220MDD1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL