UFG1V102MHM1TO
NichiconNichicon
UFG1V102MHM1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UFG1V102MHM1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UFG1V102MHM1TO.pdf2.UFG1V102MHM1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UFG1V102MHM1TO
Număr parc UFG1V102MHM1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98139 pcs Fișa cu date 1.UFG1V102MHM1TO.pdf2.UFG1V102MHM1TO.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UFG Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 1000µF Aplicații Audio