UFG1K101MHM1TO
NichiconNichicon
UFG1K101MHM1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UFG1K101MHM1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 80V RADIAL
Foi de date: 1.UFG1K101MHM1TO.pdf2.UFG1K101MHM1TO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UFG1K101MHM1TO
Număr parc UFG1K101MHM1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 80V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88555 pcs Fișa cu date 1.UFG1K101MHM1TO.pdf2.UFG1K101MHM1TO.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UFG Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10877-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 100µF