UFG1H102MHM
NichiconNichicon
UFG1H102MHM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UFG1H102MHM
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UFG1H102MHM.pdf2.UFG1H102MHM.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UFG1H102MHM
Număr parc UFG1H102MHM Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57920 pcs Fișa cu date 1.UFG1H102MHM.pdf2.UFG1H102MHM.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UFG Ripple Current @ Low Frequency 1.143A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.31445A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10898
UFG1H102MHM-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 1000µF