UFG1C222MHM1TO
NichiconNichicon
UFG1C222MHM1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UFG1C222MHM1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UFG1C222MHM1TO.pdf2.UFG1C222MHM1TO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UFG1C222MHM1TO
Număr parc UFG1C222MHM1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53887 pcs Fișa cu date 1.UFG1C222MHM1TO.pdf2.UFG1C222MHM1TO.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UFG Ripple Current @ Low Frequency 1.29A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4835A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10886-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 2200µF