UFG0J222MHM
NichiconNichicon
UFG0J222MHM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UFG0J222MHM
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UFG0J222MHM.pdf2.UFG0J222MHM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UFG0J222MHM
Număr parc UFG0J222MHM Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84469 pcs Fișa cu date 1.UFG0J222MHM.pdf2.UFG0J222MHM.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UFG Ripple Current @ Low Frequency 867mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 997.05mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15051
UFG0J222MHM-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 2200µF
Aplicații Audio
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UFG0J103MHM
UFG0J103MHM
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 42395 pcs
Descarca: UFG0J103MHM.pdf
RFQ
UFG1A101MEM
UFG1A101MEM
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 214753 pcs
Descarca: UFG1A101MEM.pdf
RFQ
UFG0J222MHM1TO
UFG0J222MHM1TO
Descriere: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL