UES1V4R7MDM1TD
NichiconNichicon
UES1V4R7MDM1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UES1V4R7MDM1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UES1V4R7MDM1TD.pdf2.UES1V4R7MDM1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UES1V4R7MDM1TD
Număr parc UES1V4R7MDM1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 747504 pcs Fișa cu date 1.UES1V4R7MDM1TD.pdf2.UES1V4R7MDM1TD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UES Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10854-3
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 4.7µF