UES1V220MPM1TD
NichiconNichicon
UES1V220MPM1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UES1V220MPM1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UES1V220MPM1TD.pdf2.UES1V220MPM1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UES1V220MPM1TD
Număr parc UES1V220MPM1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 135407 pcs Fișa cu date 1.UES1V220MPM1TD.pdf2.UES1V220MPM1TD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UES Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10848-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 22µF
Aplicații Audio
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UES1V101MPM
UES1V101MPM
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 102551 pcs
Descarca: UES1V101MPM.pdf
RFQ
UES1V330MPM1TD
UES1V330MPM1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 120741 pcs
Descarca: UES1V330MPM1TD.pdf
RFQ
UES1V220MPM
UES1V220MPM
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL