UES1H221MHM1TN
NichiconNichicon
UES1H221MHM1TN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UES1H221MHM1TN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UES1H221MHM1TN.pdf2.UES1H221MHM1TN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UES1H221MHM1TN
Număr parc UES1H221MHM1TN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62727 pcs Fișa cu date 1.UES1H221MHM1TN.pdf2.UES1H221MHM1TN.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UES Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10838-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 220µF
Aplicații Audio
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UES1H221MHM
UES1H221MHM
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL