UEP2A470MHD1TO
NichiconNichicon
UEP2A470MHD1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UEP2A470MHD1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UEP2A470MHD1TO.pdf2.UEP2A470MHD1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UEP2A470MHD1TO
Număr parc UEP2A470MHD1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 113319 pcs Fișa cu date 1.UEP2A470MHD1TO.pdf2.UEP2A470MHD1TO.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UEP Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 340mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose