UEP1V470MPD1TD
NichiconNichicon
UEP1V470MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UEP1V470MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UEP1V470MPD1TD.pdf2.UEP1V470MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UEP1V470MPD1TD
Număr parc UEP1V470MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 340102 pcs Fișa cu date 1.UEP1V470MPD1TD.pdf2.UEP1V470MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UEP Ripple Current @ Low Frequency 86mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 172mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose