UEP1E100MDD
NichiconNichicon
UEP1E100MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UEP1E100MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UEP1E100MDD.pdf2.UEP1E100MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UEP1E100MDD
Număr parc UEP1E100MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 164106 pcs Fișa cu date 1.UEP1E100MDD.pdf2.UEP1E100MDD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UEP Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Bi-Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-14972
UEP1E100MDD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10µF Aplicații General Purpose