UDB1H1R5MPM1TD
NichiconNichicon
UDB1H1R5MPM1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UDB1H1R5MPM1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UDB1H1R5MPM1TD.pdf2.UDB1H1R5MPM1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UDB1H1R5MPM1TD
Număr parc UDB1H1R5MPM1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 588474 pcs Fișa cu date 1.UDB1H1R5MPM1TD.pdf2.UDB1H1R5MPM1TD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UDB Ripple Current @ High Frequency 245mA @ 13kHz
Evaluări - Polarizare Bi-Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-13358-3 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1.5µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 1.5µF Aplicații Audio