UCZ1V330MCS1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCZ1V330MCS1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Foi de date: 1.UCZ1V330MCS1GS.pdf2.UCZ1V330MCS1GS.pdf3.UCZ1V330MCS1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCZ1V330MCS1GS
Număr parc UCZ1V330MCS1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UCZ Ripple Current @ Low Frequency 98.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 197mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-17609-6
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 450 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 450 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 33µF Aplicații General Purpose