UCZ1V220MCL1GS
NichiconNichicon
UCZ1V220MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCZ1V220MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Foi de date: 1.UCZ1V220MCL1GS.pdf2.UCZ1V220MCL1GS.pdf3.UCZ1V220MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCZ1V220MCL1GS
Număr parc UCZ1V220MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UCZ Ripple Current @ Low Frequency 34.5mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume 493-7047-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.248" (6.30mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.6 Ohm descriere detaliata 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.6 Ohm 1000 Hrs @ 125°C
capacitanță 22µF Aplicații General Purpose