UCZ1H681MNQ1MS
NichiconNichicon
UCZ1H681MNQ1MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCZ1H681MNQ1MS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD
Foi de date: 1.UCZ1H681MNQ1MS.pdf2.UCZ1H681MNQ1MS.pdf3.UCZ1H681MNQ1MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCZ1H681MNQ1MS
Număr parc UCZ1H681MNQ1MS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UCZ Ripple Current @ Low Frequency 1.05A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-13947-2
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 78 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 78 mOhm @ 100kHz 3500 Hrs @ 125°C capacitanță 680µF